Divoké rostliny na talíři - vycházka, ochutnávka, workshop

Autor: Mgr. Ivana Paukertová <ivana@paukertova.cz>, Téma: Kurzy a akce, Vydáno dne: 21. 03. 2019

Přijďte s námi strávit sobotu s divokými rostlinami!

Připravily jsme pro vás vycházku, ochutnávku a workshop v Benátkách nad Jizerou. Akce je vhodná i pro účastníky z Prahy, začínáme po příjezdu pražského autobusu. Projdeme se po Benátkách a okolí, ochutnáme divoká jídla a na workshopu si jedno připravíme. Pro děti je připraven samostatný workshop - jsem si jistá, že si to všichni užijeme a nakonec budeme žasnout nad dětskou tvořivostí.

To vše v sobotu 25. května 2019.Sraz je v 10.15, 25. května 2019 v Benátkách nad Jizerou. Autobus odjíždí z Prahy-Černého mostu v 9.45, stanoviště 5 (cesta trvá 30 minut).

Projdeme Benátkami směrem do zámeckého parku a cestou si budeme ukazovat vše jedlé a léčivé co cestou potkáme. Pak bude následovat ochutnávka divokých rostlin a jídel z nich v nedávno otevřené kavárně a cukrárně na Husově náměstí. Po přestávce na oběd (není v ceně) se vrhneme na divoké vaření a dáme prostor dětské tvořivosti na workshopech.

Cena 850.-, děti s krotitelem zdarma. Přihlášky na ivana()paukertova tečka cz. Akce se koná při minimálním počtu přihlášených účastníků 5, maximální počet 20 účastníků.

divoká dáma a mimozemšťanka