Podzimní kurz poznávání jedlých a léčivých rostlin 2016

Autor: Mgr. Ivana Paukertová <ivana@paukertova.cz>, Téma: Kurzy a akce, Vydáno dne: 06. 08. 2016

Dovoluji si vás pozvat na podzimní terénní kurz poznávání jedlých a léčivých rostlin, koná se o víkendu 17. a 18. září 2016 v nejbližším okolí Brna. Jako obvykle bude i ochutnávka a dostanete vytištěné recepty.

Přijďte poznat neznámé chutě a získat originální inspirace!Kurz bude zaměřen na jedlé rostliny, které právě rostou. Budeme se procházet pěšky v okolí Brna, krátce projdeme stejnou trasu jako na jaře a v létě a ukážeme si stejné druhy. Jak už to tak na podzim bývá, řada druhů dozrává a tak se zaměříme na plody, ale budeme samozřejmě sbírat i poznávat všechno co uvidíme jedlého. Z nasbíraného si uděláme menší ochutnávku, kterou pak shrnu a okomentuji v rubrice Jedlé rostliny (článek z ochutnávky na jarním kurzu, článek z ochutnávky na letním kurzu). Účastníci dostanou recepty z rostlin, které jsou právě aktuální. Kurz je vhodný jako pokračovací pro účastníky jarního a letního kurzu, ale je otevřený pro všechny.

Kurz se koná o víkendu 17. a 18. září 2015 v Brně.

Sobota  17.9. 10 - 18 hod s přestávkou na oběd
Neděle 18.9.  8 - 17 hod s přestávkou na oběd

Cena kurzu je 2100.- bez stravy a bez ubytování. Zájemci pište prosím na můj mail ivana(zavináč)paukertova.cz, dostanete přihlášky a informace k platbě.

 

Na jarním kurzu Na letním kurzu
pochod za novými rostlinami
letní kurz poznávání jedlých rostlin